Haber Detayı
20 Haziran 2020 - Cumartesi 09:51
 
Çivili yol tuzağına Valilik el koydu
GÜNDEM Haberi
Çivili yol tuzağına Valilik el koydu

 Çivili yol tuzağına Valilik el koydu

 

Kütahya'nın Emet ilçesinde, mantar toplamaya giden vatandaşlara çivili tuzak haberi ve sosyal medya paylaşımlarına lişkin Kütahya Valiliği'nden basın açıklaması geldi.

 

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Bazı basın organları ile sosyal medyada yer alan 'Kütahya'da mantar toplamaya giden vatandaşa ölüm tuzağı kuruyorlar' haberi üzerine Emet Kaymakamlığımız tarafından gerekli incelemeler yapılmış ve tedbirler alınmıştır. Bölgede jandarma ekiplerimiz tarafından yapılan araştırmada 4 vatandaşımızın araç lastiğinin zarar gördüğü tespit edilmiş, mağdur olan vatandaşlarımızla görüşülmüş ve şikayetçi olmadıkları öğrenilmiştir.

BÖLGEYE FOTOKAPAN YERLEŞTİRİLDİİğdeköy orman yolu, İl Özel İdaresi ekiplerimiz tarafından temizlenip yeniden vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuş olup olayın tekrarının önlenmesi ve kişi yada kişilerin tespit edilmesi için bölgeye fotokapan yerleştirilmiştir. Bölgede jandarma ekiplerimizin kontrolleri sıklaştırılmış, çivileri yerleştiren kişi ya da kişilerin tespit edilmesi için çalışmalar sürdürülmektedir "

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çivili, yol, tuzağına, Valilik, el, koydu,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir